Informace o firmě

Vážení zákazníci,
vítejte v Autobazaru VYSOČINA, tedy prozatím alespoň na našich internetových stránkách.

Společnost Autobazar VYSOČINA s.r.o. vstoupila na trh v roce 2002 otevřením první provozovny s kapacitou cca 100 vozidel. Na začátku své historie jako většina českých firem v podobě OSVČ současného majitele. Přestože vstupní pozice na již tehdy přesycený automobilový trh nebyla vůbec jednoduchá, díky firemní filozofii, kterou je dodržování etických principů slušného obchodu, nezvyklé pro prodejce ojetých vozidel, začala firma velmi úspěšně fungovat. Po čtyřech letech z důvodů přizpůsobení firemních struktur dynamickému růstu, kterým společnost v posledních letech procházela došlo k transformaci na společnost Autobazar VYSOČINA s.r.o.

Dne 10. dubna 2007 jsme otevřeli novou a větší pobočku ve Žďáru nad Sázavou, ve které nabízíme klientům až 300 kvalitních vozů nejrůznějších typů a značek na ploše 10000 m². Tím jme se stali největším prodejcem ojetých vozů na Vysočině. Za osmnáct let působení v oblasti maloobchodního prodeje jsme získali přes 17000 spokojených klientů.

Výsledky naší práce se každoročně úročí především rostoucím počtem spokojených zákazníků. To vše, nejen za pomoci tvrdé práce všech našich zaměstnanců a spolupracovníků, ale i díky podnětům a zpětné vazbě od Vás, našich zákazníků. Chceme poskytovat profesionální klientské služby a tím být opravdu spolehlivým prodejcem s kvalitními vozy.

Přeji Vám tedy úspěšnou a správnou volbu, ať už se právě teď chystáte prodat či koupit nový vůz, ale také mnoho šťastně ujetých kilometrů s vozem právě od nás.

Michal Břečka
jednatel společnosti

RYCHLÝ VÝBĚR

SUV 4x4 Offroad vozy Škoda rodinné MPV odpočet DPH -21% Kombi
 
výkup vozů
 
© Autobazar VYSOČINA s.r.o.