Kariéra u nás

PRODEJCE-PRODEJKYNĚ FINANČNÍCH SLUŽEB

Pracovní náplň

  • prodej doplňkových finančních služeb:
    • povinné pojištění vozidel
    • havarijní pojištění
    • pojištění prodloužené záruky
    • nabídka a sjednání financování vozidel (auto úvěry)
  • úkony s tímto spojené – administrativa, uzavírání prodejních smluv, komunikace se zákazníky, nabídky a doporučení vhodného financování a pojištění vozidel dle požadavků klienta

Požadujeme

  • minimálně středoškolské vzdělání s maturitou
  • řidičské oprávnění skupiny B
  • výborné komunikační a vyjednávací dovednosti
  • předchozí zkušenosti s prodejem finančních služeb výhodou, nikoli podmínkou
  • ambice vzdělávat se v oboru prodeje finančních služeb
  • samostatnost, spolehlivost, loajalita

Nabízíme

  • jistotu stabilní firmy
  • příjemné pracovní prostředí
  • možnost seberealizace v atraktivním prostředí automobilů a financí
  • zaškolení
  • motivační platové ohodnocení 25.000 až 40.000 Kč + bonusy
  • místo výkonu povolání v provozovně Mělkovice – Žďár nad Sázavou

Kontaktujte nás!
Pokud máte zájem o tuto pozici, zašlete nám prosím Váš strukturovaný životopis na e-mail brecka@autobazarvysocina.cz, kontaktní osoba Michal Břečka.

Uchazeč odesláním odpovědi na pracovní nabídku dává ve smyslu zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, souhlas k tomu, aby jeho osobní údaje byly zpracovány a po dobu jednoho roku od odeslání uchovány v personální databázi společnosti Autobazar VYSOČINA s.r.o., za účelem náborového řízení na zaměstnání u uvedené společnosti. Poskytnuté osobní údaje nesmějí být bez souhlasu uchazeče předávány žádné třetí straně.

RYCHLÝ VÝBĚR

SUV 4x4 Offroad vozy Škoda rodinné MPV odpočet DPH -21% Kombi

výkup vozů