AUTOCENTRUM VYSOČINA s.r.o.

Hledá pracovníka pro pozici:

Leštění laku a čištění interiérů vozidel

Pracovní náplň

  • renovace laku (rozleštění)
  • čištění interiérů vozidel
  • mytí vozidel
  • drobná údržba vozidel (kontrola náplní, osvětlení, atd.)

Požadujeme

  • dobrou manuální zručnost
  • samostatnost, spolehlivost a pečlivost

Nabízíme

  • jistotu stabilní firmy
  • možnost seberealizace v atraktivním prostředí automobilů
  • zaškolení
  • mzdové ohodnocení závislé na výkonu (čistá mzda cca 18.000 až 24.000 Kč)
  • místo výkonu povolání Žďár nad Sázavou
  • předpokládaný nástup do zaměstnání po dohodě ihned

Kontaktujte nás!

Pokud máte zájem o tuto pozici, zašlete nám prosím Váš strukturovaný životopis na e-mail servis@autocentrumvysocina.cz, nebo volejte na tel.: 774 304 058 pan František Novotný.

Uchazeč odesláním odpovědi na pracovní nabídku dává ve smyslu zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, souhlas k tomu, aby jeho osobní údaje byly zpracovány a po dobu jednoho roku od odeslání uchovány v personální databázi společnosti AUTOCENTRUM VYSOČINA s.r.o., za účelem náborového řízení na zaměstnání u uvedené společnosti. Poskytnuté osobní údaje nesmějí být bez souhlasu uchazeče předávány žádné třetí straně.

RYCHLÝ VÝBĚR

SUV 4x4 Offroad vozy Škoda rodinné MPV odpočet DPH -21% Kombi

výkup vozů